Agenda

Maandag
24-02-2020

Typecursus


Woensdag
26-02-2020

Jeugdverpleegkundige


Maandag
02-03-2020

Jeugdarts


Maandag
02-03-2020 t/m 09-04-2020

Thema Erica en omgeving (Erica lekker water)


Maandag
09-03-2020

Typecursus


Maandag
16-03-2020

Inloopavond


Donderdag
19-03-2020

Vergadering MR


Vrijdag
20-03-2020

Rapport mee naar huis


Maandag
23-03-2020

Oudergesprekken


Maandag
23-03-2020

Typecursus


Woensdag
25-03-2020

Grote Rekendag


Maandag
30-03-2020

Vergadering Oudercommissie


Donderdag
02-04-2020

Tennisclinic groep 3 en 4/5


Donderdag
02-04-2020

Theoretisch verkeersexamen


Donderdag
02-04-2020

GMR


Maandag
06-04-2020

Jeugdarts


Maandag
06-04-2020

Typecursus


Maandag
06-04-2020

Schoonmaakavond


Donderdag
09-04-2020

Tennisclinic groep 3 en 4/5


Vrijdag
10-04-2020

Goede vrijdag - kinderen vrij


Vrijdag
10-04-2020

Voetbaltoernooi


Maandag
13-04-2020

Paasmaandag - kinderen vrij


Dinsdag
14-04-2020

Praktisch verkeersexamen


Woensdag
15-04-2020

Centrale Eindtoets


Vrijdag
17-04-2020

Koningsspelen en -ontbijt


Woensdag
22-04-2020

Voorjaarsmarkt


Donderdag
23-04-2020

Spelletjesmiddag groep 1 t/m 4


Vrijdag
24-04-2020

Spelletjesmiddag groep 5 t/m 8


Maandag
27-04-2020 t/m 08-05-2020

Meivakantie


Maandag
11-05-2020

Typecursus


Dinsdag
12-05-2020 t/m 15-05-2020

Avondvierdaagse


Woensdag
13-05-2020

Jeugdverpleegkundige


Maandag
18-05-2020

Schoolfotograaf


Maandag
18-05-2020

Vergadering Oudercommissie


Maandag
18-05-2020 t/m 26-06-2020

Thema kunst


Dinsdag
19-05-2020

Atletiekmiddag


Donderdag
21-05-2020

Hemelvaart en dag erna - vrije dagen


Maandag
25-05-2020 t/m 05-06-2020

Cito eindtoetsen


Maandag
25-05-2020

Bag2School inzamelingsdag


Maandag
25-05-2020

Examen typecursus


Donderdag
28-05-2020

Tennisclinic groep 6/7 en 7/8


Maandag
01-06-2020

Pinkstermaandag - kinderen vrij


Donderdag
04-06-2020

Tennisclinic groep 6/7 en 7/8


Donderdag
04-06-2020

Vergadering MR


Maandag
08-06-2020

Schoonmaakavond


Donderdag
11-06-2020

Generale repetitie musical


Donderdag
11-06-2020

GMR vergadering


Vrijdag
12-06-2020

Landelijke buitenspeeldag


Vrijdag
12-06-2020

Musical groep 8


Maandag
15-06-2020 t/m 19-06-2020

Schoolkampweek


Maandag
22-06-2020 t/m 26-06-2020

Zwemvierdaagse

We zwemmen onder schooltijd met groep 3 t/m groep 8 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Woensdag
24-06-2020

Studiedag - kinderen vrij


Vrijdag
26-06-2020

Meester- en juffendag


Vrijdag
26-06-2020

Rapport mee naar huis


Maandag
29-06-2020

oudergesprekken en adviesgesprekken


Woensdag
01-07-2020

Afscheidsavond groep 8


Donderdag
02-07-2020

Spelletjesmiddag groep 1 t/m 8


Vrijdag
03-07-2020

Laatste schooldag

De kinderen zijn om 12.00 uur vrij.

© 2020 Openbaar Onderwijs Emmen - alle rechten voorbehouden